Habitation Bonneville2
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Habitation Bonneville2 Fort-de-France villa is gelegen op afstand van 4 km tot het Fort Saint Louis en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Deze villa biedt een welgelegen locatie op zo'n dan 10 minuten rijden van Parcours Sante de Morne Cabri, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Jardin de Balata ervandaan liggen. De Schoelcher Bibliotheek is binnen een paar straten van de villa gelegen, en Chateauboeuf busstation is op 650 meter. Habitation Bonneville2 villa bevindt zich op afstand van 6 km van de Balata-kathedraal en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
Gwa-Gwa Resto bevindt zich binnen 5 minuten wandelen ervandaan en serveert Cajun & Creoolse gerechten. Gasten kunnen gemakkelijk de luchthaven Fort De France bereiken, op 10 minuten rijden van deze accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Habitation Bonneville2 villa?
Gasten van Habitation Bonneville2 villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Hoe ver is Habitation Bonneville2 villa van de luchthaven Fort De France?
De luchthaven Fort De France en Habitation Bonneville2 villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Welke restaurants in de buurt van deze villa kun je aanbevelen?
Gasten van deze villa kunnen eten in Gwa-Gwa Resto restaurant, dat Cajun & Creoolse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in de villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in de villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Habitation Bonneville2 villa?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in Habitation Bonneville2 villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Habitation Bonneville2 villa?
Tijdens je verblijf in Habitation Bonneville2 villa moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Fort-de-France verkennen, waaronder het Fort Saint Louis (4 km), Parcours Sante de Morne Cabri (3 km) en de Schoelcher Bibliotheek, die in 10 minuten rijden te bereiken zijn.